| anonimxenotome a întrebat:

pana acum cand imi puneam o cartela nou pe telefon imi venea un mesaj cu setarile de la internet si trebuia sa le instalez, si acum nu imi vine. Unde pot da sa imi vina mesaj? PS: La *100# La Servicii nu pot scrie cu litere, ci doar cu cifre. ce pot face?

1 răspuns:
| RRazvan1 a răspuns:

1.Ar putea fi pacaleala, si sa instalezi un virus.
2. Pune un prieten bun sa iti faca problema.(un prieten care se pricepe la asta)
3. Tepoti duca la unul sa iti faca asta, la unul care repara telefoane, PS etc.