| Luisa20 a întrebat:

parintii mei mi-au cumparat un telefon nou: Orange Fova... Ce parere aveti? E bun?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai niste părinti super, multumeste le.

11 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este destul de bunicel la preţul pe care-l are :)

Vezi specificaţiile tehnice la linkul :
https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/orange-fova

Toate cele bune.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru funda, multa sanatate.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Luisa20):

Citi ani ai?

| Luisa20 explică (pentru CristiDinBucuresti):

14 tu?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Luisa20):

Eu am 37 draga Luisa.

| Luisa20 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Multi inainte :3

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Luisa20):

Mersi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Arata bine exterior, are niste specificatii bune insa ca toate telefoanele cumparate de la Orange are aplicatii si chestii preinstalate de ei si asta o sa il ingreuneze, dupa mai mult timp o sa sesizezi asta dar e un telefon destul de bun pararea mea.Nu il bombarda cu aplicatii si gaseste un launcher caci cel personalizat de Orange e cam aiurea.Bafta si sa il folosesti cu placere.

| ValenTinna23 a răspuns:

Ca si aspect e bun, nu stiu ce sa zic altceva.