| yuzuky a întrebat:

Bună, prietenul meu e plecat in Germania și înainte să plece a avut activa extraoptiunea cu 7 euro care îi merge la fel că și cum ar fi in tara, extraoptiunea i-a expirat aseară iar astăzi și a încărcat iar cu 7 euro și i s-au activat și îi mergea și internetul și să sune. Problema este că după o ora nu îi mai mergea cartela nici să sune ( îi spunea ceva gen 'apelurile de ieșire sunt blocate' ) și nici internetul sau mesajele, am incercat să îl sun și nu merge, îmi intră robotul care îmi spune că 'accestul acestui număr este limitat'. Mă poate ajuta cineva? Dau funda :*

1 răspuns:
| sweetys a răspuns:

Suna la relatii cu clientii, sau ia lefatura cu operatorul si explica-i problema - daca este cartela de Romania. Eu am avut probleme pe Italia. O sa iti ceara numarul lui si o sa iti explice ce este de facut.