| Answer17 a întrebat:

Recent am achizitionat un Samsung galaxy note 3 si am o intrebare. De ce nu mi se salveaza pozele? sau pe unde se salveaza ca in galerie nu sunt... E ciudat, fac poza, apoi cand dau pe ea sa o vizionez scrie: "nu exista imagini/video-clipuri disponibile"...
Mentionez ca memoria interna e de 16 GB dar nu am card de memorie in el.

2 răspunsuri:
| Stefan_Bagdan_1985 a răspuns:

E telefonul virusat.ori ti-ai luat teapa de la cine ti l-ai luat..omu' stiind ca are problema asta! Du-l la service, ori googleste!

| Answer17 explică (pentru Stefan_Bagdan_1985):

Se pare ca era ceva din soft... am dat formatare si acum merge perfect. Era luat nou din magazin.