| IussTinna a întrebat:

Sambata mi-am reincarcat cartela Orange fiind constienta ca imi va expira oferta la 00. La 06 s-a reactivat automat, toate bune si frumoase, netul mergea perfect iar in dimineata asta, nimic. Am ramas din 10 gb cu 0! Ce sa fac? Imi vreau Gb inapoi! (precizez ca nu ii aveam de la eroarea aia de acum 2 luni ci erau acumulati de mine de-a lungul itmpului prin reincarcare la timp). Ofer funda

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu se acumuleaza nimic totul se pierde la fiecare 30 de zile

| OrangeHelper a răspuns:

Salut IussTinna,

Iti recomand sa ne contactezi la 408 - Serviciul Orange Experts pentru verificarea situatiei numarului tau.

Cu prietenie,
Orange Helper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la un magazin Orange sau suna la ei si afli care e problema, tu nu ai ce sa faci altceva