| Trudix a întrebat:

Salut, am o cartela Cosmote, aveam euro pe telefon si mi-au disparut, ieri am reincarcat si astazi cand am vrut sa platesc un host... ma trezesc ca n-am bani...
Nimeni nu a sunat, nu am primit niciun mesaj cum ca s-a activat automat vreo oferta... absolut nimic
Ps: am incercat metoda cu creditul inapoi, dar zice ca "Numarul nu este dispoibil pentru cartela pe care o folosesti".

Stiti ceva. ce pot face (in afara de reincarcare)?

Răspuns Câştigător
| manuel72 a răspuns:

Mergi la cosmote sau suna-i, ei te pot lamuri cel mai bine, noi putem doar presupune ca si tine.

2 răspunsuri:
| catalin1988 a răspuns:

Suni la serviciu clienti, sau poate ai navigat pe net fara sa iti dai seama ca nu navighezi de pe ''mega" ci de pe credit si cam in 15 20 de minute ti-ai consumat creditul

| Trudix explică (pentru catalin1988):

Folosesc wi-fi de la modemul meu... si il folosesc de 3 ani, deci nu se pune problema