| adelina899 a întrebat:

Samsung galaxy s3 sau iphone s4? Vreau sa stiu la ce preg le gasesc in magazin. Funda

5 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Buna. happy
Eu am s4, insa presupun ca sunt cam la fel. Iti recomand Samsung Galaxy... in loc de Iphone, deoarece am un coleg care se cam plange de calitatea lui...Dar asta depinde de fiecare telefon in parte.
Un alt argument care intareste recomandarea cumpararii unui s3 este pretul, care e mai mic. Dar calitatea se pastreaza happy Un s3 e vreo 15 milioane, iar Iphone peste 20 clar...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista nici un fel de competitie aici.
Samsung Galaxy S3 e mai bun la orice criteriu, are performante mai mari, ecran mai mare, pret mai mic si e mult mai nou.Sigur nu vrei un telefon de la inceputul anului 2011.Alege performanta nu cum arata, telefonul este un computer nu un tablou la care sa te uiti ce frumos e.
Dupa parerea mea Iphoneurile sunt cumparate de persoane prea lenese sa se intereseze de calitate si crede ca daca dai mai mult si marfa e mai buna.
Iti las un link:
http://www.cel.ro/......gb-blue-l/

| ChrissD a răspuns:

Eu am s3 si este impecabil, foarte bun merge excelent si ti-l recomand cu cea mai mare placere pentru ca face toti banii.

| adelina899 explică:

Pret *

| MariaMikaelson a răspuns:

Samsung galaxy S3 este cam la 14-15 milioane.iar iphone S4 nu stiu la ce pret dar cred ca e mai scump.vezi tu... Fundita?