| Aasdfghj a întrebat:

Samsung s6 edge are vreo setare prin care pot pune parola la anumite aplicatii? Inca o intrebare! Nu gasesc setare pentru a personaliza vibratia. Nu se mai poate face acest lucru?

2 răspunsuri:
| denisTiky a răspuns:

Nu cred ca are asemenea functie care sa blocheze aplicatiile dar poti instala unantivirus, cum ar fi 360Security care e si antivirus bun dar si booster. Cat despre vibratii cred ca poti gasi prin setari sau un tutorial pe Youtube. Sper ca te-am ajutat (=

| Aasdfghj explică (pentru denisTiky):

Ma gandeam si eu ca ar avea. Au pus scanarea amprentei pentru diverse site-uri si totusi sa nu puna o setare pentru a securiza cateva aplicatii... e jenant laughing). Am pe alt dispozitiv 360Security si a inceput sa ma streseze cu notificari fara sens desi eu le-am oprit. Mai astept raspunsuri, poate cineva stie. L-am tot butonat si nu am gasit ce ma intereseaza. Multumesc pentru raspuns!