| Shooter a întrebat:

Am android 4.1.2 si vreau sa imi instalez un KitKat Launcher.Se poate sa imi pierd garantia sau ceva la telefon?

6 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Daca e vorba doar de un launcher nu este problema cu garantia

| Grimmjow69 a răspuns:

Garantia ti-o pierzi cand dai root, poti instala linistit launcher-ul.
O seara placuta!

| HighDefinition a răspuns:

Nu iti pierzi garantia pentru un laucher.

| Garielu a răspuns:

Nu cred dar ma bine intreaba de unde l-ai cumparat dar nu are de ce sa iti pierzi garantia.

| BoggyP a răspuns:

Nu vei pierde absolut nimic, doar datele de pe card daca nu stii cum sa le salvezi!

| BejanDeian a răspuns:

Daca e doar un launcher downloadat din google play, nu e o problema. Insa daca e rootat iti pierzi clar garantia.