| JJJJ134 a întrebat:

Bună seara, acum aproape o săptămână am primit o notificare in legătură cu o nouă actualizare software (cred ca asa se numește) după vreo 10m după ce s-a descarca, de obicei se stingea si după se aprindea, dar nu s-a mai aprins. După vreo 2 zile in care nu s-a aprins l am băgat la incarcat, am crezut ca nu avea baterie, dar mi-a apărut pe ecran ceva cu download mode "do not turn off target" si nu pot ieși din acel mod, ce pot face? Am dat acel restart (Volume down +Power key) si tot acolo ma baga, idei?

Răspuns Câştigător
| literallythesamebruh a răspuns:

A căzut soft-ul. Îl duci într-un service și îl resoftezi sau îl resetezi din fabrică folosind combinațiile de butoane. Ambele metode elimină datele din telefon deci nu prea ai ce face.

1 răspuns:
| doctorandus a răspuns:

Resoftare.