| Popescu_Arnold_1994 a întrebat:

Am achizitionat de curand un Nokia lumia 920 am o nelamurire atunci cand caut anumite persoane la chat-ul de pe facebook(aplicatia pentru Nokia lumia 920) nu imi gaseste acele persoane. Multumesc

10 răspunsuri:
| ElGreco21600 a răspuns:

Le aveai si inainte? Daca nu, atunci uita-te la block settings. Sau s-ar putea sa iti fi dat ei block. Si eu am aplicatia, si imi merge perfect,, apare toat lumea.

| Popescu_Arnold_1994 explică (pentru ElGreco21600):

Pe calculator sau pe android apar acele persoane dar pe Nokia lumia 920 (windows phone 8 ) nu apar

| Popescu_Arnold_1994 explică (pentru ElGreco21600):

Nu imi apr la chat asa daca vreau sa intru pe pagina lor de fb pot

| ElGreco21600 a răspuns:

Well... ori are aplicatia un defect... ori nu stii exact cum sa cauti persoane in chat (ca mie mi-a luat cv cu facebook-ul nou) si mai depinde si ce aplicatie ai luat. e una de la Microsoft (care e varza rau ) si una de la facebook inc.

| Popescu_Arnold_1994 explică (pentru ElGreco21600):

Am aplicatia de la Microsoft ai vazut ca pe fb apar persoanele cu care vb cel mai des apoi mai jos daca dai de acea bara mai in jos sc mai multi prieteni pe aplicatia de pe telofon nu apare asa si ciudat este ca am intrat de pe alt cont si arata bine, am si o tableta android si de pe aia arata bine, numai de pe telefon nu arata bine si nu stiu de ce

| Popescu_Arnold_1994 explică (pentru ElGreco21600):

Acum am observat ca nici noutatile de pe paginile prietenilor si nici de pe pagina mea nu mi le arata cum trebuie spre exemplu mi-am schimbat poza de profil nu apare pe pagina daca derulez in jos ca am schimbat-o apoi am schimbat-o pe cea de coperta pe care mi-o arata

| ElGreco21600 a răspuns (pentru Popescu_Arnold_1994):

Stiu.

| ElGreco21600 a răspuns (pentru Popescu_Arnold_1994):

Pai de-asta iti zic. Ia aplicatia de la Facebook Inc.

| Popescu_Arnold_1994 explică (pentru ElGreco21600):

Care este ca sunt o gramada daca imi poti da si un link ar fi perfect, multumesc

| Popescu_Arnold_1994 explică (pentru ElGreco21600):

Daca te referi la messengerul de la fb am ajuta ca si chat dar nu pot vedea si postarile