| Ion1231 a întrebat:

Buna seara! Am cumparat acum o saptamana un telefon fix de la Orange si nu stiu la ce este folositor portul usb din spatele acestuia, scrie DATA si cam atat, nu da curent. Telefonul este ceva cu wp623 de la Orange. Link cu o poza cu portul aveti mai jos:
https://i.postimg.cc/XvvFRqXK/20230513-225100.jpg

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Il conectezi la laptop si dai hotspot, salvare fisiere, incarcare telefon

| Ion1231 explică (pentru RAY):

Doar la laptop se poate conecta? Si cum il pot conecta, trebuie un anumit cablu pentru asta?

| Ronnix a răspuns:

Portul USB din spatele telefonului fix poate fi folosit pentru a transfera date intre telefon si computer, prin intermediul unui cablu USB. De asemenea, acest port poate fi folosit pentru a actualiza software-ul telefonului sau pentru a descarca si stoca fisiere de pe calculatorul pe telefon.