| Alex2711 a întrebat:

Buna seara Am o curiozitate pentru cei care au fost pusi in urmatoarea situatie. Cat consuma aplicatia WhatsApp in strainate? ( tara membra UE, ex : Grecia, Bulgaria )? De exemplu, cat de repede ar consuma 3 euro? Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

La ce iti trebuie whatsapp daca poti avea Viber.

| Alex2711 explică (pentru Miauti):

Poti sa detaliezi te rog?
Nu stiu prea multe informatii despre Viber. Care ar fi avantajele? ( mentionez ca doresc comunicare in scris nu oral ). Cat consuma?

| Miauti a răspuns:

Sincer sa fiu daca as fi in una dintre tari as cumpara o cartela.

Viber poti vb/trimite mesaj prin wifi.

http://www.daninhodj.com/2014/02/whatsapp-vs-viber.html?m=1