| Adryan007 a întrebat:

Buna seara, am o intrebare pentru cei care au s7 edge, cat va tine bateria si dupa cat timp de la achiziționare?

2 răspunsuri:
| Live4Ride a răspuns:

Bateria inca tine bine. 2 zile fara net si o zi cu net si folosit intens! aproape 1an de la achizitie! merita sa iei S8 acum si chiar merita!

| iiuulliixx a răspuns:

Ma tine undeva la 8 ore folosit continuu cu net'ul aprins si luminozitatea la 80% si undeva la 1 zisi cateva ore daca il folosesc destul de putin. L-am luat in iunie