| Golddy a întrebat:

Am un s6 edge de câteva zile și bateria dacă o încarc dimineața ma cam tine pana seara maxim. Este normal? Ce poate sa consume bateria? Nu folosesc mult wifi dar am avut nici activat. Vouă cat va durează circa bateria în baza la ce faceti.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cam atat imi tine si mie, poate sa-mi tina si doua zile daca nu prea stau pe Facebook si nu trimit foarte multe mesaje.

| FlorinCiokan a răspuns:

Salut. Are un prieten si il tine de dimineata pana seara daca se joaca, asculta muzica si facebook. Daca doar apeluri mesaje si putin facebook il tine aproape 48 ore.