| GoldenBoy17 a întrebat:

Salut, stie cineva cat tine bateria unui s6 edge De fel?

5 răspunsuri:
| emanuela2005 a răspuns:

Intra la setari si iti va scrie ce durata va mai functiona telefonul. Poti incerca asta imediat dupa ce l-ai incarcat.

| GoldenBoy17 explică (pentru emanuela2005):

L am aprins la 100% si in 54 de minute mi s-a consumat 19% cu netul activ, umblând pe el, e bine sau e rau?

| emanuela2005 a răspuns (pentru GoldenBoy17):

E ceva normal, nu ai de ce sa iti faci griji, dar incearca sa opresti internetul daca nu ai nevoie de el, altfel ti se va consuma si mai repede.

| GoldenBoy17 explică (pentru emanuela2005):

Mersi. Internetul il tin activ doar atunci cand il folosesc! Cu netul activ nu ma tine mai mult de 3 ore...