| User257 a întrebat:

Bună seara. Am o problema, am reîncărcat cartela Vodafone cu 8 euro și am portat nr de telefon din alta rețea în Vodafone și îmi apare că am doua oferte, una de 6 euro redusă la 3 euro și una de 8 euro, a apărut o nouă opțiune la 8 euro internet nelimitat la prepay și am consumat din net și nu este nelimitat. Ce trebuie să fac? Am introdus cartela veche, nu mai merge, dar portarea s-a făcut.

1 răspuns:
| User252426 a răspuns:

Dezactivează-le pe ambele şi bagă pe aia de 8 net nelimitat.