| TUDQREZ a întrebat:

Buna seara, am si eu o problema, am schimbat ceva din setari la telefonul meu iHunt Hero si acum ecranul e negru si pot sa fac nimic pe el, cand ii dau restart ecranul se aprinde, dar cand e il pornesc normal se deschide putin ecranul dar nu pot sa vad, ce sa fac? Am incercat sa apas pe toate butoanele sa il resetez din butoane dar nu merge, help plzzz

1 răspuns:
| iDarkness a răspuns:

Nu cred ca exista o optiune ca asta in setarile telefonului. Vezi sa nu ai instalata vreo aplicatie gen "night screen" care sa fie data pe low.