| Sebykaaa a întrebat:

Am un Samsung galaxy s3 si i-am zgariat ecranul. Cu ce pot sa ii sterg zgarieturile?

4 răspunsuri:
| Cedry2k8 a răspuns:

Pai n-ai cum, decat sa-i schimbi fata telefonului ( 20 - 30 lei ), si iti da si carcasa si capacu din spate

| emi1998 a răspuns:

Nu poți să îi ștergi zgârieturile. Poate ai vrea sa Îți iei folie ca să nu se mai întâmple.

| stiffmaister a răspuns:

Salut! Daca ecranul este din plastic se poate repara cu o soluite DipleyX, se gaseste la aproape orice magazin gsm. Daca este sticla, depinde de zgarietura, daca este mica lasa asa, daca nu trebuie schimbat.

| emi1998 a răspuns (pentru stiffmaister):

Ce telefon mai are ecran de plastic?