| OneeChann a întrebat:

Am un Samsung galaxy s7 edge..si acum o ora sa spunem.mi s-a intamplat cazul cu eroarea la camera. Am urmat niste tutoriale cum sa rezolv problema si pana la urma s-a deschis. Nu stiu ce s-a intamplat.dar cand ma apropi acum de surse de lumina, apar liniute mov/galbene acolo unde atinge lumina cel mai puternic. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| TeRogLasama a răspuns:

Cred ca ceva la soft creed.Sau placa de baza.Dul in garantie undeva ca un s7 nu tebuie sa se comporte asa.

| 123456789101112131415s a răspuns:

Nu ar trebui sa faca asa dul la garantie si o sa se rezolve