| marcela290 a întrebat:

Am un Samsung J7 2017 si acum câteva zile am instalat un program de chat. L-am reinstalat si acum cand apas pe butonul de volum in loc sa mi se regleze "ton sonerie" mi se reglează "volum in timpul apelului". Cu toate ca nu sunt in apel sau ceva de genul. Ce trebuie sa fac ca sa fie ca înainte?

Răspuns Câştigător
| 1231242 a răspuns:

Salutări!

restart sau service.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru 1231242):

Ce service visezi ma? Restart poate, dar service pentru asta...

2 răspunsuri:
| alex1000alex a răspuns:

Salut, asta se intampla de la aplicatie daca nu ma insel, daca iesi din aplicatie (asigura-te ca n ai muzica pe fundal sau cv) aceasta isi va revenii tongue