| razvan101 a întrebat:

Am un telefon cu android si un card de 8GB

cardul mergea foarte bine, dar acum ceva timp.din senin se deconecta de la telefon..la intervval de 1 ora.2

(imi apare la notificari "cardul sd a fost eliminat neasteptat".

am dat un format. a mers ok o perioada, acum iar face asta. am dat format si la fel

Deci efectiv se deconecteaza din senin.

Va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| Gabriel_Adrian_Chirosca_1993 a răspuns:

Nu mai da reformatare si doar scoate cardul in timp ce telefonul este inchis si asteapta 2 minute apoi introdul inapoi( ti-o spun din propia experienta pentru ca si mie mi s-a intamplat la fel )