| Girasole a întrebat:

Buna seara, am un telefon Samsung galaxi poket si s-a blocat imi cere un cont google dar nici asa nu pot s-al deblochez,va rog ajutor, multumesc.

Răspuns Câştigător
| YoungJizzy a răspuns:

Deci mai intai incerci cu contul Google si daca nu merge te sfatuiesc sa incerci sa ii dai restart total sau sa il duci la un specialist sau la un Service GSM. happy

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Daca nu poti debloca telefonul cu contul Google trebuie sa-i faci un reset.

| ghostrieder a răspuns:

Ai avut pattern sau ce e aia cod de ala cu care deblochezi telefonul? Poti sa til deblochezi (daca asta-i problema)
1. bagi GMAIL (google mail) si daca nu ai iti faci
2. iti resetezi tot telefonul cu ajutorul internetului daca nu sti cum

| Dragoi_Johny_1993 a răspuns:

Daca nu mai merge nici un buton ai 3 variante 1:cunparati altul 2:mergi la reparati cu el 3:du-te la firma Samsung sau sunai s-ar putea sa-ti spuna ce are. funda vreau funda