| Allexutsaa a întrebat:

Buna seara, as avea si eu o intrebare pentru cei care stiu. Am un Samsung s5230 star si as vrea sa imi schimb touch-u la el inca mai este in garantie... am inteles ca daca am garantie nu platesc nimic, asa este?happy va rog sa imi raspundeti sincer am nevoie
Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| Madalin21 a răspuns:

Eu am schimbat la un Samsung dar mi-a luat 10 20 lei cu garantie!
deci Bafta!

2 răspunsuri:
| iulyrapidistu a răspuns:

Garantia iti foloseste doar daca se strica fara sa ii faci tu ceva
Cum ar fi daca se strica boxa sau microfonul sau aparatul foto
Touchscreen-ul nu face parte din garantie

| Allexutsaa explică (pentru iulyrapidistu):

Eu am un vecin si nu i-a luat nimic cu garantia.