| Rosu_Narcis_1972 a întrebat:

Am un iphone 4S si din cand in cand imi apare urmatoarea avertizare:"Parola obligatorie" si mai jos scrie "Introduceti parola pentru contul de Yahoo! "Yahoo!" mai jos este chenarul unde trebuie sa introduc parola iar pe ultimul rand cele doua optiuni:Anulati si OK. acest avertisment imi apare in general cand vreau sa intru sau sa editez ceva in contacte. Mentionez ca indiferent daca pun o parola falsa sau nu scriu nimic indiferent pe ce apas, adica Anulati sau OK dispare acest avertisment si apare din nou cand intru la alte nume din contacte. puteti va rog sa-mi spuneti despre ce e vorba? Mai mentionez ca am dezinstalat si yahoo messenger pentru ca m-am gandit ca de acolo ar putea sa fie dar tot la fel se intampla.

1 răspuns:
| Flynn2001 a răspuns:

Trebuie sa introduci parola adevarata si o sa scapi de chestia asta. Cred. Vot sau funda?