| cineva666 a întrebat:

as vrea sa stiu si eu ce parere aveti despre Samsung a5 si Samsung j5 happy. sunt bune de ceva?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu am aut Samsung j5 nu mi-a placut ca era prea mare, bateria tinea putin, dar nu am avut lag nici alte probleme in scimb Samsung a5 e un dezastru nu stiu de unde sa incep
are lag si in meniu, pe internet etc poze calitate proasta, cade semnalu de wireless, 4g des, semnalu de retea prost, bateria eu nu stau pe net rar si totusi ajung la 20% seara nici nu vorbesc la telefon mult, figuri mi-a facut de la inceput, n-am cuvinte eu unu nu recomand a5 dar nici j5 parerea mea ambele sunt copi iphone, eu recomand iphone 5s ca merit toti banii

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy A5 (model 2016) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Da, sunt destul de bune. Dar, mai bun este A5.

| cineva666 explică:

Multumesc pentru raspuns. mi a mai spus cineva de 5s dar este scumput.