| Alex_Alexandru_1988_GbDq a întrebat:

Buna seara.Cum imi pot recupera si eu nr daca a fost pe abonament si abonamentul a fost facut pe o firma a unuia ce am lucat la el si acum mi l-a inchis de tot, nici nu mai pot fi sunat ..si il vreau inapoi pe cartela...il am de 11 ani.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum numarul nu este al tau si abonamentul a fost al firmei, nu ai nici un drept sa pretinzi ceva ce nu ti-a apartinut niciodata.
Poate este vremea sa-ti iei prorpiul numar si contract de telefonie si sa-ti anunti persoanele importante pentru tine, de noul numar de telefon.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este numarul tau, asa ca n-ai ce recupera, este numarul proprietatea firmei.
Cel mult poti ruga patronul sau conducerea firmei sa-ti lase numarul in continuare si tu sa preiei abonamentul.