| Mary012 a întrebat:

Domne deci eu am un telefon(capac de oala) si cand il bag la incarcat se inclzeste dar nu porneste su se aprinde display nimic. Ce ar putea sa aiba?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"il bag la incarcat se inclzeste dar nu porneste su se aprinde display nimic" - dă-l la dușmai

| PainTech a răspuns:

Posbil ca are bateria consumata complet. Si asta e o problema la bateriile cu litiu.
Lasa-l la incarcat mai mult timp ( 10+ ore ).

| Adrian5575 a răspuns:

Display, placa de baza, cel mai sigur raspuns il gasesti la service. Tot acolo vei afla si daca merita sa il repari sau sa il arunci.

| AnonimMareMareMare a răspuns:

Telefoanele tind sa se incalzeasca atunci cand stau la incarcat, nu toate la fel de rau, unele mai putin, altele mai mult, insa la fel se incalzeste si incarcatorul. Incearca sa-l lasi pe o suprafata pe care sa poata respira in timp ce se incarca, nu pe patura unde se afunda si nu are loc sa "respire", lasa-l undeva jumate pe o suprafata jumatate in aer, ca sa poata emana caldura in spatiu fara a o mai oprii in el. sper ca te-am ajutat