| Laurikk a întrebat:

Ieri mi-a luat mama un SAMSUNG GALAXY NOTE 3 din Austria si vreau sa va intreb daca se mai decodeaza? El este la limba si pe romaneste, dar nu stiu, trebuie decodat sau nu? FUNDA! Va multumesc!

1 răspuns:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Insereaza-i o cartela romaneasca si vezi.Sau si mai simplu, introdu codul *#7465625# si vezi daca iti apar toate functiile pe OFF sau cateva sunt pe ON. Daca telefonul este codat, iti apar unele functii din cod cu ON, daca este liber de retea, logic iti apar cu OFF toate submeniurile.