| Heureuse a întrebat:

Bună seara TPU!
Am achiziționat un Allview X5 și la blocare ecran are pe lângă imaginea setată de mine alte 5 care nu pot scăpa de ele. Are cineva o situație similară sau mă puteți ajuta în această privință?
Vă mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Strig Allview și trag apa la toaletă. Cel mai jalnic producător.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Se vede prietene ca nu ai mai folosit nici un smartphone pana în prezent. Dacă foloseai, știai ca sunt alte telefoane mai calitative decât Allview care se strica repede. Repede dai vot nefolositor, dar înainte ai mai folosit vreun smartphone? Cu un ochi te vad cam prost, iar cu celălalt ochi ma conving. Nu vezi că nimeni nu s-a îngrămădit sa răspundă? Pentru că adevărat, Allview e varza de Buzău. Folosește și alte dispozitive, apoi mai discutam. Pana atunci, ușcheala.

| Heureuse explică (pentru anonim_4396):

Bineînțeles că am folosit, dacă toți vă îngrămădiți la Samsung și Iphone și nu știți să răspundeți la o întrebare pentru un alt model nu te obosi să îți dai cu părerea, nu mă interesează jignirile tale.