| vkt a întrebat:

Buna seara TPU! Am si eu o mica problema. De curand mi-am luat un LG ks360 ( da stiu destul de vechi ) si avand o cartela frog, am activat web'n'walk. Chiar daca nu este compatibil, merge netul. Din pacate, pe browser'ul nativ... Si este o mare porcarie. De aceea am incercat sa imi instalez opera mini, si am reusit, dar imi spune ca nu reuseste sa se conecteze. REPET, Netu merge pe browser'ul nativ, drept dovada ca mi-am download opera dupa el. Setarile sunt la locul lor, ce e de facut? Nu mai am nici o idee. ( Ofer cu cel mai mare drag fundita

1 răspuns:
| DJMikeGMC a răspuns:

Pe LG nu iti recomand sa folosesti alt browser decat cel al lui, totusi poti sa dai de la setari aplicatii de pe undevasai dai permisiune la internet pentru operamini