| SICAFLORIN a întrebat:

Buna ziua TPU! Am avut activat web'n'walk la cartela frog cateva luni. Apoi am dezactivat-o. Astazi am trimis din nou activarea. Mi-au trimis ei setarile si un link de unde sa downloadez Opera mini. Dar cand dau pe el imi spune eroare de conexiune. dar totusi am activat web'n'walk dar nu imi merge.Am un telefon samsung i5500 galaxy 5. Ce as putea face ca sa mearga? Va rog sa raspundeti!

1 răspuns:
| Popa_Andrei_1992 a răspuns:

Incearca sa umbli in setarile telefonului. Este posibil sa fie dezactivat de acolo accesul la internet. Intra in setari>conectivitate>internet>(si de aici te descurci cred).
Funda?big grin