| Nuteintereseaza1999 a întrebat:

Buna seara TPU! am un iphone4s si la configurari mi a aparut sa instalez ios-ul e gratis sau trebuie sa platesc? e urgent dau funda.

Răspuns Câştigător
| mr93 a răspuns:

Este gratis si nu dureaza mult dar trbe sa fi conectat la wifi

2 răspunsuri:
| tofanlucian12 a răspuns:

Am si eu un iph4 si am avut pe el ios 6.0.1 si dupa un timp cred ca acum o sap mi-a aparut sa inst softul 6.1. cel nou si l/am instalat; eu zic sa til instalezi ca te scapa de bugurile vechi, si instlaare softului se face prin wifi sau cablu.bafta!

| enax a răspuns:

Mda. iti trebuie internet. ai putea intra pe wifi si cand esti conectata la wifi dai sa se instaleze iosu si astepti.Mult Noroc!