| Dragooos a întrebat:

Buna seara TPU, as vrea sa achizitionez un iphone 4 s codat pe Orange franta... intrebarea mea este, merge sigur 100% decodat cu gevey? Daca da spuneti-mi si pretul va rog raspunsuri 100%%!

4 răspunsuri:
| DnFn a răspuns:

Nu am auzit inca de gevey. doar ce am gasit pe net ce poate sa faca http://gevey-sim.ro/shop/info.php? articles&articles_id=7&sid=bef79bd1d25b98b944b3fc0c0fd8414c. Iti recomand sa vorbesti la Orange in franta sa ti-l deblocheze ei, ar fi cel mai simplu.

| Dragooos explică (pentru DnFn):

Telefonul este in Romania. si eu vreau sa il iau de la cineva. deci nu as putea din cate stiu iti trebuie actele la el;(

| DnFn a răspuns (pentru Dragooos):

Intereseaza-te cel mai bine intr-un service gsm. cineva priceput in asa ceva poate sa iti dea mai multe explicatii si care sunt avantajele si dezavantajele deblocarii cu gevey. Daca tot il cumperi ar trebui sa iti dea si toate actele la el. Ca doar persoana aceea numai are ce face cu ele. Mi se pare normal. bafta si sa imi spui daca ai rezolvat ceva!

Răspuns utilizator avertizat