| qLaly a întrebat:

Buna seara TPU, cat ar trebui sa las la incarcat un iphone5s.
Mi se pare ca se incarca cam repede in 2 ore e full.Este normal sa se incarce asa repede?
Ar trebui sa-l las 3-4ore chiar daca dupa 2ore e full?
Va multumesc

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca el zice ca e full in 2 ore de ce l ai tine mai mult? crezi ca mai stocheaza curent prin carcasa sau?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asta e durata lui maxima in care se incarca, si daca bateria este plină il poti scoate de la incarcat, astea sunt telefoane performante, care se incarca repede, nu le trebuie ore in sir sa se incarce.

| Radu284 a răspuns:

De ce ti se pare ca 2 ore e putin pentru a se incarca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice telefon se incarca in 2 ore, Gizaz.

| Phancesky a răspuns:

Pai sa stii ca depide de baterie...si in plus e ok ca ipadu meu se incarca in vreo 5 ore

| IuliannaIuliiii a răspuns:

Daca te referi la faptul ca ti se descarca mai repede daca nu il tii suficient stai linistit/a 2 ore sunt suficiente. happy