| maistoc1 a întrebat:

Ce telefon recomandati Samsung s9 plus/ Samsung note 8 /Huawei p20 pro?

Răspuns Câştigător
| MarvelStars28 a răspuns:

S9 plus, e cu 7 luni mai nou decat Note 8, deci au mai optimizat pe aici pe colo in functie de ce n-a fost ok la note, nu simti nicio diferenta pe rulare intre ele, Huawei incetineste in timp mai mult ca samsungul si ajunge dupa un an-un an jumate sa aiba lag si animatii lente si enervante, in plus feedbackul pe care il are butonul home nu-mi place deloc. la camera e mai bun Huawei, dar si s9 e impecabil, diferenta aproape insesizabila daca nu faci o groaza de poze si nu le ai bine cu fotografia.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Samsung s9 plus

| Adry05 a răspuns:

S9 clar

| gelu1970 a răspuns:

P20 pro

| Alfred0703 a răspuns:

Note 9.

| 1Marinn1111 a răspuns:

S9 plus clarr

| Alexiaaas a răspuns:

Samsung S9 plus

| Carla22 a răspuns:

Eu personal aș merge pe Huawei