| flytothemoon a întrebat:

Buna seara, TPU! De Black Friday, iphone-urile la ce pret ajung in functie de model? Va rog, ajutati-maaa!

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Trebuie sa astepti pana atunci, e o chestie de marketing, daca cineva ar dezvaluii preturile de acum nu va mai exista elementul surpriza si bomba de cumparatori din ziua aia.

4 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Ce iphone vrei sa-ti iei si cam cati bani ai?

| flytothemoon explică (pentru RobertMoon):

Iphone 4s sau 5 am 500 lei

| RobertMoon a răspuns:

Cam greu sa gasesti la 500 lei din magazin. Mai bine cauti pe olx ceva, ai gasi un iphone 4 nou, iar daca nu ai minim 800 lei nu gasesti iphone 5winking

| MixTape a răspuns:

La noi nu exista Black Friday! La noi este un mare c@#at. Preturile sunt marite inainte cu 2-3 saptamani dupa reduc la pretul initial al produsului. Deci poti sa iti cumperi de acuma iphonul.