| CrisaT a întrebat:

Buna seara TPU! Doresc si eu o parere despre telefonul Allview P5, daca este bun, rezistent etc, si daca cei care detin un astfel de telefon sunt multumiti de el. Doresc si eu sa achizitionez unul dar sunt nesigura daca fac o alegere buna, asa ca doresc niste sfaturi.

2 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Nu faci o alegere buna.Allview=telefon romanesc asamblat cu piese chinezesti

| LioErnest a răspuns:

Ceva bun de la Samsung cam in aceeasi bani ar fi asta : http://bit.ly/1eLdSrH

se merita, nu ca Allview-ul!

bafta