| Ensiferum a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Dogee S60 nu stiu pe nimeni sa aiba si pare prea ok la banii acestia. Doresc sa il achizitionez dar mi frica sa nu fac o alegere proasta.

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu face prostia să cumperi acea jucărie.

| RobertMoon a răspuns:

Nu e o marca cunoscuta, deci nu o recomand deloc. Am vazut pe eMAG ca are un pret de 1200 lei sau ceva de genul + 19 reviews negative, deci ai toate motivele sa nu il cumperi.

| Ensiferum explică (pentru RobertMoon):

Acelasi lucru si despre xiomi mix 2?

| RobertMoon a răspuns (pentru Ensiferum):

Asta da, are si reviewuri pozitive de la cumparatori si specificatii foarte bune.

| CristinaMaria1987 a răspuns:

La banii aia mai bine iei Samsung A6, e mult mai bun
https://bit.ly/2N4NX61

| csty45 a răspuns:

E o alegere proasta. Am avut eu unul și s-a defectat în câteva luni Samsung sau nimic!