| BaciuFlorin a întrebat:

Buna seara TPU, revin tot la voi sa imi oferiți un sfat.
Am un abonament la Vodafone cu 3 numere, 2 din ele au fost reînnoite, iar unul doresc sa fie scos, bun…
Am fost la o sucursala la începutul anului, le-am explicat ca doresc sa il scot deoarece este un cost suplimentar fara sens atat timp cat nu-l mai folosesc si mi s-a spus ca voi fi sunat, dupa o saptamana am fost sunat, le-am explicat situația si mi s-a spus cum ca, abonamentul este pana in luna mai. M-am dus din nou in magazin unde mi-au zis ca nu este, am reprogramat un apel si n-am mai fost sunat de atunci cu toate ca de atunci tot fac sesizări la ei sa fiu sunat sa il pot scoate, mi se spune in sucursala cum ca nu exista nicio cerere si ca imi face una cu urgentare cu toate nimic. Efectiv sunt tinut abuziv, cum sa procedez in aceasta situație, m-am saturat de nepăsarea lor si abuz.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Reclamatie la OPC cu ceva dovezi ca ai vrut sa faci asta dar ei nu au dat curs cererii tale.