| Tzukulethe a întrebat:

Doresc un raspuns la aceaste intrebari: Al carei companii este numarul tB1229AMOUR? Si cum poate face cost suplimentar pe cartela de abonament daca nu s`a sunat de pe acea cartela? Dau fundita.

2 răspunsuri:
| pandadesignro a răspuns:

E de ajuns sa puna mana cineva pe telefonul tau pentru 2 secunde sa tasteze un cod prin care redirectioneaza toate apelurile pierdute/primite - catre un numar cu supra taxa. Numarul cu suprataxa il iei gratis de pe 0960.ro si uite asa face bani cocalaru pe spatele tau...

| Tzukulethe explică (pentru pandadesignro):

Nu e asta. Deoarece nu s-a efectuat nici un apel de pe telefon. Totul a venit de la un site unde sunt 3 euro fara tva pe saptamana daca scrii numarul de telefon numele tau si al lui/ele. Este un site romantic sa spun asa. Ceva in gelul: Cat de mult te iubeste. Dar nu se poate face nimic. Oricum numarul nu mai exista. Multumesc mult:*