| Popescu_Roxana_1993 a întrebat:

Bună seara, vin cu această întrebare dacă poate cineva să îmi spună ce se poate întâmpla cu telefonul meu s9. L-am oprit și după am încercat să îl repornesc si nu mai merge. Țin să vă spun că l-am băgat și la încărcat și nu primește curent deloc. Mulțumesc

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu stim ce s-a intamplat, dar daca l-ai oprit in timp ce facea upgrade la firmware, s-a bulit.

| cfrtobias a răspuns:

Poate iti e defect incarcator sau mufa din telefon incearca si cu alt incarcator

| Anca32 a răspuns:

Poate fi încărcătorul care s-a defectat, poate fi mufa sau pur și simplu ți s-a dus ecranul de tot. Doar într un service poți afla exact problema

| CoriCorinaCori a răspuns:

Apasa simultan pe butoane pornire jos, volum + - laterla si inchidere lateral. Pe toate deodată! Am pățit și eu.

| CoriCorinaCori a răspuns:

Apasa simultan pe butoane, jos pornire lateral volum +- si lateral inchidere. Pe toate deodata. Am patit si eu tine apasat