| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste sugestii de telefoane care sa aiba wifi si altele nu prea scumpe.Un raspuns bun si explicit primeste funda. Multumesc

Răspuns Câştigător
| HardCandy a răspuns:

Salut! Telefonul Allview A4All
este foarte bun... General
Smartphone:DaTouchscreen:DaTastatura QWERTY:NuTip tastatura:StandardRetea:3G: 900 / 2100
2G: 850 / 900 / 1800 / 1900Dual Sim:DaModel Procesor:Cortex A9Procesor (MHz):1000Culoare:NegruDimensiuni (W x H x D mm):62 x 115 x 12. 2GPS:Da, cu A-GPSGreutate (g):122. 7Sistem de operare:Android v2.3 (Gingerbread)Tip SIM:SIM
Memorie
Slot memorie (tip):MicroSD (pana la 32 GB)Memorie RAM:256 MBMemorie interna:512 MB
Afisaj
Tip display:Super LCDRezolutie (pixeli):320 x 480Numar culori:260KDiagonala display (inch):3.5
Conectivitate
GPRS:DaTehnologie Bluetooth:v3.0
v4.0Tehnologie wireless:802.11 b/g/nNFC:NuUSB:MicroUSB v2. 0Porturi:Jack 3.5 mm
Foto video
Rezolutie senzor (Mp):2Rezolutii foto:2048 x 1536Blitz integrat:NuRezolutie video:640 x 480Camera secundara:0.3 Mp
Alimentare
Durata convorbire:2G: 5 ore
3G: 5 oreDurata in regim de asteptare:2G: 200 ore
3G: 200 oreCapacitate (mAh):1500
Comunicare
Mesagerie:SMS / MMS / IMBrowsing:DaE-mail:Da
Multimedia
FM radio:Cu RDSRedare video:DaRedare audio:Da
Altele
SAR (W/kg ):0. 6Senzori:Accelerometru
Senzor de proximitate
Senzor de lumina ambientalaAltele:Wi-Fi Tethering
Wi-Fi Direct
Dual SIM dual standby
Pt. mai multe info. intra pe http://www.emag.ro/telefon-mobil-allview-black-a4-all/pd/EX3QNBBBM/

Eu il am de 4 luni si sunt foarte multumit de el! (costa doar 300-320 ron)? FUNDA?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc foarte mult pentru raspunsuri. Seara buna sa aveti happy.

| Nicu47 a răspuns:

Vodafone smart mini 2

| anonim_4396 explică (pentru Nicu47):

Si ai putea sa imi spui pretul sau, ce calitati are si cat costa? happy

| Nicu47 a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut,o prezentare http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=svhBvxUq5w8#t=5

Si costa 250-300lei la liber

| anonim_4396 explică (pentru Nicu47):

Multumesc happy

| Radu_Camelia_1999 a răspuns:

Pai aproape toate telefoanele cu android au wi-fi ....iti trebuie ccartela cu net de la frog ...si cand se termina creditul se termina si netul ..sau poti incerca un telefon dual sim.( cu doau cartele )

| Seby26 a răspuns:

Samsung S5220 Star 3 este un telefon touchscreen cu un ecran de 3 inchi, avand o rezolutie de 240 x 320 pixeli. Interfata utilizatorului este TouchWiz v2.0, iar camera foto de 3, 2 MP este capabila sa inregistreze videoclipuri. Conectivitatea este asigurata prin GPRS, EDGE, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth si USB. Samsung S5220 Star 3 ofera acces facil la retelele de socializare, citeste carduri de memorie de pana la 32 GB, si este dotat cu radio FM cu RDS. Rezista in modul standby pana la 625 de ore.