| MaryaBăă a întrebat:

Buna happy Stie cineva cum pot sa trag melodii pe iphone 3s? Adica incerc sa le iau de pe Pc si sa le pun pe iphonele care este transmis prin cablu USB dar nu merge laughing Stie cineva o alta solutie laughing Care sa sa fie gratuita? laughing

Dau fundita puppy dog eyes XoXo happy

1 răspuns:
| Ieedi a răspuns:

Ca sa iti pui muzica gratis pe iPhone ai doua solutii :

1. Syncul (iti pui toata muzica in libraria iTunes-ului si programul le va transfera automat in telefon cand il conectezi) - desi este un pic instabil si iti poate duplica melodiile

2. Bifezi optiunea "Manually manage my music"(sau ceva de genul) care apare sub informatiile iPhone-ului cand il conectezi, te duci "On this phone" dupa ce ai dat click pe iPhone (asta daca folosesti noul iTunes) si le pui cu Drag'n'Drop.

Alte metode gratis nu exista. Mai poti doar sa iti cumperi melodiile de pe iTunes dar presupun ca nu vrei asta.