| dydybla a întrebat:

Buna, știe cineva o aplicație de editat poze foarte buna (gen sa pot sa blurez ceva pe fundal, sa fac o poza și sa pot face fundalul negru și să mă văd doar eu gen sa se vadă doar negru in spate, sa pot face colaje, etc, etc, etc) care sa nu ocupe foarte mult spatiu (dar totuși dacă e buna, nu mă interesează neapărat cat spatiu ocupa). Va mulțumesc ♥❣

4 răspunsuri:
| RoyDupuis a răspuns:

Photoshop

| RoyDupuis a răspuns:

Sau daca e prea complicat photoshop-ul pentru tine, Wondershare Photo Collage, eu l-am folosit cu ani in urma
https://www.youtube.com/watch?v=X7joGW1hVMg

| Elena9328 a răspuns:

Picsart

| Anana191 a răspuns:

Pentru telefon: Picsart
Photoshop pentru PC