| Anonim2796 a întrebat:

Buna! Stiti care ar fi cel mai avantajos abonament de familie la telefonie? Am auzit ca la Orange dau cate un telefon gratuit la reinnoirea abonamentului de 2 ani. As vrea sa stiu care sunt cele mai bune oferte pentru ca acolo mi se comunica doar cele mai scumpe si avantajoase pentru ei rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| UserRo10 a răspuns:

O sa primetyi telefon, dar fie o sa fie low-range, fie trebuie sa ai vechime in reteaua lor. Si tot o sa vezi ca abonamentul este mare.
Treci pe Digi si macar factura nu se va marii (cum a facut Orange de curand cand a marit factura din senin fara acord), dar nici telefoane nu primesti