| sergiu2525 a întrebat:

Am luat un incarcator de telefon pentru baterie universal, numai ca la reparatii telefoane cand a pus bateria pe aparat arata cum se incarca, iar acasa cand pun arata 4 liniute pline, fara sa se miste.Nu stiu daca am fixat bine bateria sa acel clape, dar pe orice parte as pune arata la fel(si am bateria 6 %)

1 răspuns:
| MrHeadshot a răspuns:

Incarcatoarele universale nu sunt bune deloc! Sunt niste chinezarii care au scopul de a strica bateriile! Te sfatuiesc sa iti cumperi o baterie si un incarcator original pentru telefonul tau! Bafta!