| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU aș vrea pe viitor să îmi iau un smartphone identic cu un iphone sau un Huawei p8.
Cunosc pe cineva care are un Huawwi p8 și pe care am umblat de vreo câteva ori și de care am fost foarte mulțumit, de capacitățile lui!
Atâta doar că e cam mare pentru buzunar, dar e avantajos când umbli pe internet sau te joci pe el.
Inițial mă gândeam să î-mi iau un iphone 5s doar ca mai târziu am văzut că e mai slab decât p8.
Aș vrea un smartphone șmecher ca iphone dar la fel de bun ca p8 în jur de 1000 - 1500!
Aș vrea unul care să aibă camera buna și la care sa țină bateria toată ziua daca există unul.
Daca e cineva pe aicea care se pricepe la smartphon-uri rog frumos sa ma ajute și pe mine ca nu ma prea pricep laelw + ca am văzut la tv și pe internet o gramada de oferte.
În prezent dețin un Allview a4you pe care l-am primit gratis de la cineva.

Va mulțumesc mult pentru ajutor!

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Cauta versiunea p8 lite

| Ajuttot a răspuns:

Iti recomand Huawei este si mai ieftin si mai bun, ia-ti p8 lite ca este mult mai ieftin.