| Ghosts a întrebat:

Am castigat o cartela de la Vodafone la coca-cola. Cum o activez, funda!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pui in telefon. Vezi ce mesaj iti da la inceput. Daca nu, formezi un numar oarecare (de preferat gratuit) si devine activa. Nu stiu ce numere sint gratuite in Vodafone.

| Ghosts explică (pentru anonim_4396):

Mi-a zis care e numarul meu si sa activez o optiune, si cand dau sa o activezz NU AI CREDIT.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ghosts):

La astfel de oferte este o singura optiune oferita si acceptata de ei. Poate ai vrut sa activezi altceva?

| Ghosts explică (pentru anonim_4396):

Nuu, deci asa imi zicea..cartela astazi e luata, adica castigata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ghosts):

Am inteles asta. Eu luam cartele gratis de la Orange cu 10 minute. Atit puteam activa, sau era numai optiunea asta si eu activam cartela. Formeaza #100* si cauta in meniu "optiuni active" sau ceva asemanator, eventual credit. Vezi ce iti spune acolo.