| Neagu_Codruța_2001 a întrebat:

am cumparat un stick ( http://www.altex.ro/memorie-portabila-hama-laeta-twin-12 3924-16gb-gri ) si nu pot sa citesc de pe el din telefon, imi apare sa conectat si nu pot sa vad ce a pe stick, nici daca il conectez si la calculator si la telefon nu-mi merge, dar la calculator merge. am un Samsung galaxy s3 neo. Funda

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Iti trebuie o aplicatie precum ES File Explorer pentru a vedea ce ai pe stick de pe telefon.
Nu cred ca il poti conecta la ambele odata.